Pizza

Haapsalu Toidutänav 2023

21.-22. Juuli

Haapsalu Vanalinn

NÜÜD KAKS PÄEVA!
Reedel ja laupäeval, 21.-22. juulil 2023 täitub Haapsalu Vanalinn rikkaliku söögi ja joogivalikuga. Viimaseid trende tänavatoidust Ukraina köögist Itaalia gelatodeni pakuvad Eesti ja lähiriikide ratastel toiduvalmistajad. Suured Haapsalu gastronoomiapäevad pakuvad nii peenemaid maitseelamusi kui ka juba tavaks saanud lemmikuid. Kokku oodatakse Haapsalu suvisele toidufestivalile üle 70 söögipakkuja. Päeva sisustab burgerisöömise võistlus, erinevad muusikalised DJ-setid ja suur tivoli lõbustuspark. Üritus on kõigile tasuta!

ToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavad
DonutButterandbread

Partnerile &
Toitlustajale

PartnerileToitlustajale

Kõikides koostöö-, partnerluse-, turunduse- jt küsimustes palume saata meile e-mail.

Oleme rõõmsad kõigi üle, kes soovivad näidata ja jutustada lugu oma kulinaarsetest toodetest. Oma toitu võivad festivalil pakkuda mitte ainult tuntud tänavatoidu brändid vaid kõik oma ala fännid, kes tahavad oma toitu teistele näidata ja jagada.

Arhiiv

TallinnPärnuHaapsaluRakvere
20222021

Sündmusi ei leitud. Järgmine toimub selles linnas esimest korda.

2022

Sündmusi ei leitud. Järgmine toimub selles linnas esimest korda.