Pizza

Haapsalu Toidutänav 2023

21.-22. Juuli

Haapsalu Vanalinn

Reede (21.07) kl 12-00
Laupäev (22.07) kl 12-23
Asukoht: Haapsalu Karja tänav
TASUTA SISSEPÄÄS!

Suur Haapsalu Toidutänav on tänavu kahepäevane ja 500 meetrit pikk
Eelmisel suvel esimest korda toimunud Haapsalu toidutänav toimub järgmisel nädalavahetusel juba kahepäevase toidunautlejate festivalina.
Karja ja Ehte tänaval 21. ja 22. juulil toimuv toidutänav toob Haapsallu üle 90ne osaleja meilt, Lätist, Leedust ja Soomest.
Haapsalus saab nädalavahetus lisaks suurele maitsete valikule kuulata mitmeid DJ-sette, võtta osa burgerisöömise võistlusest ja panna oma adrenaliinitase proovile Sky Tivoli pargis, mille suurimad numbrid on 14meetri kõrgune Extreme-karussell ja 300-ruutmeetrine autodroom.

ToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavadToidutänavad
DonutButterandbread

Partnerile &
Toitlustajale

PartnerileToitlustajale

Kõikides koostöö-, partnerluse-, turunduse- jt küsimustes palume saata meile e-mail.

Oleme rõõmsad kõigi üle, kes soovivad näidata ja jutustada lugu oma kulinaarsetest toodetest. Oma toitu võivad festivalil pakkuda mitte ainult tuntud tänavatoidu brändid vaid kõik oma ala fännid, kes tahavad oma toitu teistele näidata ja jagada.

Arhiiv

TallinnPärnuHaapsaluRakvere
20222021

Sündmusi ei leitud. Järgmine toimub selles linnas esimest korda.

2022

Sündmusi ei leitud. Järgmine toimub selles linnas esimest korda.